Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ovci jagnina

Shitet nga: Teki rexhepi 02 Dhj 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Prodavam ovci so we jagnina poveke info na tel
Teki rexhepi
075251067
Leaflet
Në fillim