Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

JUNCI VO SELO BELCHISHTA

120 MKD

Shitet nga: ivan rebershak 01 Pri 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
PRODAVAM 5 JUNCIN STARI 2 GODINI PO 120 DENARI ZHIVA MERA NA KG
ivan rebershak
076592577
Në fillim