Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kozi

0 MKD

Shitet nga: nikola 08 Dhj 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Prodavam 30 , kozite se mladi I mnogu mlecni , gi imam odbirano od stado od 200 kozi. Gi prodavam poradi drugi obvrski zatoa sto nema koj da gi cuva. Kozite se vo Ohrid, cena po dogovor . Pero 077 752 421
nikola
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione