Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prodavam kravi

600 EUR

Shitet nga: Kristijan 05 Tet 07:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Prodavam kravi javete se za da se dogovorime za cenata ke e okolu 600€ zavisi do kravata koja ja birate ima golem izbor.
Kristijan
077612803
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione