Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kozi i jarinja

0 MKD

Shitet nga: Kozi 26 Pri 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodavaat 6 kozi molznici I jarinja ZA priplod kozite se mlecni od 1 do 5 godini staros stalski se retko odat na pasa 5 zenski jarinja ZA priplod stari 4 meseci od 18 do 20 kg
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione