Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Pcelni semejstva

1 MKD

Shitet nga: Виктор 30 Korr 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Пчеларник со долгогодишно искуство продава 7 пчелни здрави семејства со оплодени матици од 2020 и (ДБ) со сандаци
Контактирајте не во случај ако сакате да ги видите пчелите на лице место.
Цена по договор
Контакт телефон 070 271 755
Виктор
070 271 755
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione