Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Krava

Shitet nga: Marjan Hristovski 18 Pri 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam krava 5 meseci stelna
Odlicna
Marjan Hristovski
070 576 167
Leaflet
Në fillim