Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Krava

Shitet nga: Marjan Hristovski 18 Pri 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam krava stelna 5 meseci
Odlicna krava
Marjan Hristovski
070 576 167
Në fillim