Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PRASINJA

140 MKD

Shitet nga: Petar 10 Shk 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam prasinja od ubava sorta za cuvanje i kolenje ,od 15-60 kg,cena od 140-170 den.Vrsime usluga kolenje sreduvanje i pecenje so dostava.
Leaflet
Në fillim