Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prasinja

100 MKD

Shitet nga: Нешо 27 Nën 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Продавам свињи од 140-190 кг
цена: 100 ден по кг
Нешо
078 878 502
Leaflet
Në fillim