Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prasinja

Shitet nga: Mile 28 Nën 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam prasinja, 20 kg. Info na telefon 072277528
Leaflet
Në fillim