Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Svinja do 140 kg

110 MKD

Shitet nga: miki 10 Dhj 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
prodavam svinja do 140 kg.
Leaflet
Në fillim