Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SVINJI

Shitet nga: Chedo 28 Nën 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
prodavam domasni svinji okolu 100kg
cena ziva mera 120den/kg
sindikalna obrabotka 185den/kg
francuska obrabotka 245den/kg
Leaflet
Në fillim