Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PAR BRAMA BELA PETEL I KOKOSKA

0 MKD

Shitet nga: Bujar Abdullai 02 Pri 01:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodavat par brama bela petel i kokoska petelot e star 1 godina a kokoskata e se uste mlada ima samo 5 meseci bramite se od cista rasa moze samo petelot cenata samo za petelot e 1500 den
Bujar Abdullai
070335643
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione