Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Amerikanski Staffordski Terrier

Shitet nga: Aleksandar 19 Qer 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Amerikanski Staffordski Terier

Dostapna rezervacija

4 maški 3 ženski

Majka :
http://www.pedigreedatabase.com/american_staffordshire_terrier/dog.html?id=2748255-rubyexs-of-cole-elegant

Tatko:
http://www.pedigreedatabase.com/american_staffordshire_terrier/dog.html?id=2754006-benjamin
070234005 078234005
Aleksandar
070234005
Leaflet
Në fillim