Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Priroden med

500 MKD

Shitet nga: Viktor 29 Maj 04:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
100% природен
Пчели- Apis Melifica.
Медот од саќето е изваден со топење на сонце.
Кошниците се наогаат во Виничани-Градско
Leaflet
Në fillim