Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kravi

0 MKD

Shitet nga: Nikola 08 Jan 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtip
Prodavam holstajn junici, oteleni i stelni po izbor. Cena po dogovor.

Lokacija: S.Dolani, Stip
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione