Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kravi

Shitet nga: Kire Tashev 20 Qer 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtip
Prodavam visoko mlecni kravi rasa Holstajn Frizer.
Kravite davaat od 25 do 30 litri mleko dnevno.
Za poveke informacii javete se na 078/386-189.
Cena po dogovor.
Samo za seriozni kupuvaci!
Kire Tashev
078/386-189
Leaflet
Në fillim