Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se prodavaat telina I bikovi

0 MKD

Shitet nga: Daniel 04 Tet 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Strugë
Se prodavaat telina od 120 do 180 kg ziva vaga
I bikovi nad 400 kg ziva vaga
Cena po dogovor
Se naojgaat vo selo moroista
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione