Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Junicka so tele

Shitet nga: Ilieva Ruzica 17 Mar 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се продава Јуничка со теле , прво телило од сортата Фризер . Јуницката се наога во Зубово ,тел.бр. 034 356 240 Алекса моб.078-307-478
цена по договор.
Ilieva Ruzica
078307478
Leaflet
Në fillim