Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stado kozi Itno

0 EUR

Shitet nga: Branko Vrancovski 07 Dhj 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava stado od 80 broja kozi evtino cena po dogovor.
Branko Vrancovski
076602393
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione