Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vezë Pule Jajca od Kokoski

10 MKD

Shitet nga: Adem Tetova 03 Pri 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Vezë te pulave te shpies - 10 Denar Copa
Jajza Kokoski (Doma) 10 Denari Copi
Italianka, Greorka, Prishtinka, Jerebinka.
Adem Tetova
072753654
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione