Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Imperija Nedviznosti prodazba na Hotel

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ИМПЕРИЈА 24 Mar 20:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ИМПЕРИЈА
ИМПЕРИЈА – Куќа 160м² 99 999 ЕУР
ИМПЕРИЈА - Стан 69м² 91 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА Плац во Љубаништа 30 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА –  Продажба на стара куќа 75 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Gostivar
Се продава хотел (нова градба) со површина 500м2 од кои 250м2 се 8 двособни апартмани.
Хотелот има помошни простории за персоналот,паркинг место,ресторан за 70 особи.
Хотелот е лоциран во Попова Шапка.
Шифра Д62/3
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771
ИМПЕРИЈА
АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Булевар Туристичка 36А Tregoje në hartë
078 228233
ИМПЕРИЈА
078 228233
Leaflet
ИМПЕРИЈА
ИМПЕРИЈА –  Ексклузивни апартмани 1 100 ЕУР
ИМПЕРИЈА –  Куќа за продажба 105 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА – Стан 66м² 51 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА – Куќа 148м² 45 900 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione