Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Benzinska pumpa

0 EUR

Shitet nga: Пумпа 30 Korr 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
3.000квадрати има место
Пумпа
Ресторант
Маркет
Три соби мотел
Местово е во куманово
Шкацковци
Тел; 072262626
Пумпа
072262626
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione