Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Biljiard oprema

Shitet nga: Bobi 05 Maj 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Se prodava
Dynamic Billard lll, 9 ft koristeno dve godini.
Topki za billiar
Luster
Vi stoime na raspolaganje za podetalni i nformacii
Leaflet
Në fillim