Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se otstapuva lounge bar

7 000 EUR

Shitet nga: nikola 10 Shk 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Nova picerija lounge bar kompletno opremen.
Отстапување 7000 евра.
Leaflet
Në fillim