Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

INTERESEN I UNIKATEN BIZNIS KONCEPT

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency 13 Mar 16:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
  Online
076200776
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
EKSKLUZIVNI LOKALI VO KARPOS 0 МКД
EKSKLUZIVNA PRODAZBA NA NOVI STANOVI KOMPLEKS MIDA 0 ЕУР
UNIKATNA PONUDA RESTORAN NA PLOSTAD 0 ЕУР
Dupleks so Galerija 78m2 vo Kozle 75 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
SE PRODAVA - IZDAVA UNIKATEN EDINSTVEN I RAZRABOTEN BIZNIS KONCEPТ
Biznisot e lociran vo najstrog centar neposredna blizina na Hotel MARIOT do ploshtad.
SAMO ZA SERIOZNI KLIENTI DETALNI INFORMACII
CENA po dogovor
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
- Posreduvanje pri kupoprodazba na nedviznosti - Kompletno vnatresno enterierno ureduvanje- izrabotka na mebel po merka, pomos pri izborot na gotov mebel, bela tehnika, osvetluvanje - Organiziranje na prostorot po Feng Shui pravila - Izrabotka i realizacija na proekti so LED ili obicno osvetluvanje za delovni i stanbeni prostorii - Kompletno renoviranje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TC BEVERLY HILLS ul. Naroden Front SKOPJE Tregoje në hartë
076200776
https://www.capitolia.mk
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
  Online
076200776
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
LUKSUZNI STANOVI VO CRNICE 1 250 ЕУР
VODNO KUKA ATRAKTIVNA LOKACIJA 0 ЕУР
Nov stan Ohrisd 76m2 1 000 ЕУР
ODLICNO STANCE 36M2 TAFTALIDZE 39 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione