Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KIOSK

Shitet nga: Жарко 04 Jan 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
PRODAVAM OBJEKT OPREMEN ZA SENDVICARA VO CENTAR KAJ OLIMPISKI BAZEN SO POVRSINA OD
8 m3.
CENA PO DOGOVOR
Kontakt - Darko 070233961
Жарко
070 233 961
Leaflet
Në fillim