Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Razraboten biznis

0 MKD

Shitet nga: Мики 09 Pri 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се отстапува/продава разработен бизнис ( ресторан за италијанска храна) Per Te Street restaurant во Центар.За поедатлни информации контактирајте не на 070/279-169 или 071/381-276
Мики
071/381-276
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione