Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se otstapuva restoran-gostilnica vo Debar Maalo

0 MKD

Shitet nga: Борче 07 Mar 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се отстапува ресторан-гостилница во Дебар Маало.
Цена по договор за отпремнина.
Борче
075/920-512
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione