Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Tricikl za ulicna prodazba

2 600 EUR

Shitet nga: Vic 31 Korr 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava tricikl za ulicna prodazba na hrana i pijaloci, sodrzi vitrina za ladenje i nov solaren akumulator. Triciklot e ispraven mal i i lesen za upravuvanje. Koristen e ni pola sezona
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione