Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

RAZRABOTEN BIZNIS CEMENTARA

0 MKD

Shitet nga: Marjan 07 Korr 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се продава разработен бизнис со траен договор со цементраница "УСЈЕ" Титан Скопје. Со продажбата на бизнисот одат два камиона миксери едниот е "Mercedes actros 9m3", а другиот е "Mercedes 25 27" 8m3 . Камионите според трајниот договор се паркирани во бетоњера А.Д. Усје и се ангажираат од страна на Цемантрница Усје со првенствено право на товарање за потребите на Цементарница. Покрај тие предности имаа и многу други предности. Може и компензација пола пола.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione