Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FIRMA OTSTAPUVAM

Shitet nga: GOKO 20 Qer 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Se prodava firma so regulirani obvrski ( chista )
cena po dogovor , mozno e i samo preodstapuvanje ,
tel. 071361899 Skopje
Leaflet
Në fillim