Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PEKARA ITNO

200 000 EUR

Shitet nga: Dimitar 21 Dhj 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Se prodava pekara komplet opremena koja opstojuva skoro dve decenii. Deloven prostor 100m2+oprema+dve kombinja+firma 200 000eur.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione