Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Pogon za proizvodstvo na svetlo vlecena

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agrotrading 01 Tet 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Se prodava kompleten pogon za proizvodstvo na svetlo vlecena zica i palena zica .Site osnovni i dopolnitelni masini i alati.
Specifikacija na masini:
1.Masina za vlecenje na zica so 5glavi
-moznost za proizvodstvo na SVZ do f2.2mm od armatura f5.5mm;
2.Masina za vodeno vlecenje od f2.2 do f1.2mm
3.Industriska pecka moknost 100kW sk kapacitet od 200t mesecno;
4. Kran so macka 3t so konstrukcija

Agrotrading
075216164
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione