Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Deloven prostor vo Kocani

0 MKD

Jepet me qera nga: VS 31 Gush 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Koçan
Hapësirat
Depo
Се издава или продава деловен простор во Кочани, на два спрата, првиот спрат со површина 80м2, а вториот 110м2. Првиот спрат е деловен простор, а вториот има две канцеларии и магацин. Двата спрата се опремени со ПВЦ врати и прозори, со подни плочки, со ВЦ. Објектот е на добра локација, на главен пат Виница-Кочани, во близина на бензинска пумпа, кај атомските згради. Погоден е за маркет, аптека, ординација, кладилница, конфекција, продавница за мебел, бела техника и слично. Постои можност за издавање само на првиот спрат, или на двата спрата заедно. За повеќе информации и за разглед на објектот, јавете се на 070 220 547 , 071 213 022
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione