Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Iznajmuvam Magacin vo Lisice 500 m od posl 5 i 15

210 EUR /muaj

Jepet me qera nga: igor 10 Shk 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Hapësirat
Depo
Iznajmuvam Magacin vo Lisice 500 m od posledna avt.stanica 5 i 15.Magacinot e 110 m2. Odlicen pristap!
Leaflet
Në fillim