Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA MAGACINSKI PROSTOR VO NOVO LISICE

140 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Goran 12 Dhj 07:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Hapësirat
Depo
Издавам магацински (деловен) простор со опремена канцеларија со телефон и интернет.
Објектот е со пристап на главна улица во близина на последна автобуска станица (5ка,15ка Н.Лисиче).
Висината на магацинот е 3метри,со тоалет.
Leaflet
Në fillim