Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava deloven objekt vo Butel

2 500 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Katerina 11 Dhj 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Hapësirat
Depo
Cе изнамува деловен објект од 1200м2 приземје, два спрата и магацин, обкетот има товарен лифт.
Се наоѓа на 300м од обиколница, поседува сопствен паринг простор. Објектот се наоѓа на главна улица пред населбата Радиашни.
Погоден за
- чување секаков вид на роба
- шивални
- канцелариски простор
- користење како деловен објект
Katerina
070217459
Leaflet
Në fillim