Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Magacin vo Gazi Baba

Jepet me qera nga: Zoran 29 Nën 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Hapësirat
Depo
Се издава магацин 100 м 2 до школото Михајло Пупин
Leaflet
Në fillim