Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava magacin na skopski saem 6 hala prizemje

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: СКОПСКИ САЕМ 09 Mar 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Hapësirat
Depo
Се издава магацински простор на Скопски саем, со површина од 407 м2, во 6 хала, на приземје, со рампа за утовар/истовар, висина од 6.5 до 8 метри, со 4 канцеларии (2 приземје и 2 на спрат).
24 обезбедување, со безбедносни и сигурносни системи, паркинг.
Цена по договор.

Иво Ивановски
Скопски саем
тел: 3 218 377
моб: 070 254 953
email: ivanovski@skopjefair.com.mk
СКОПСКИ САЕМ
023218377
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione