Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava magacinski prostor

Jepet me qera nga: Grozda 21 Nën 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Hapësirat
Depo
Se izdava magacinski prostor od 50 m2 vo Gjorce Petrov ,za sekakva namena ,nisko prizemje i golema visina. Pogodno i pristapno za sekakov tip na roba i vlez na vozila.

Cena po dogovor!
Leaflet
Në fillim