Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MAGACINI 1000m2 И 2000m2 VO VIZBEGOVO

4 000 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Property One 28 Nën 15:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Property One
DELOVEN PROSTOR VO BIZNIS CENTAR 350 EUR
Stan vo Debar Maalo 119m2 120 000 EUR
BEAUTIFUL MODERN APARTMENT IN PRIVATE RESIDENCE 2 100 EUR
LUKSUZEN STAN VO KOMPLEKS VERINA 1 500 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Hapësirat
Depo
Се издава магацински простор 2000м2 во индустриска зона Визбегово, со канцеларии и голем паркинг.

Цената за изнајмување изнесува 2еур / м2 + ДДВ.

Магацинскиот простор има можност и да се поддели на 2 магацински простора по 1000м2, по цена од 2.5еур / м2 + ДДВ.
Property One
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078259681
Property One
078306083
Leaflet
Property One
STILSKI NAMESTEN STAN VO PORTA KOZLE 400 EUR
DUKAN SO IZLOG VO CENTAR 900 EUR
Ekskluziven deloven prostor 800 EUR
Dukan na povolna lokacija vo Centar 1 200 EUR
Në fillim