Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Magacinski prostor garaza vo Taftalidze

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Branko 04 Shk 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Hapësirat
Depo
Izdavam magacinski prostor (garaza)vo Taftalidze 105m2
Leaflet
Në fillim