Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva magacinski prostor

Jepet me qera nga: Igor 09 Shk 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Hapësirat
Depo
Se iznajmuva magacinski prostor vo zlokukani na glavna ulica pogoden za skladiranje na sekakov vid na roba
Leaflet
Në fillim