Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava magacinski prostor vo Momin Potok

700 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ВИКТОРИЈА СТИЛ 25 Mar 14:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
3 SOBEN STAN VO CENTAR 66 500 ЕУР
2 SOBEN STAN VO AERODROM 56 000 ЕУР
KUKA VO BUTEL 1 140 000 ЕУР
2 SOBEN STAN VO MICURIN 43 500 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Hapësirat
Depo
ВО МОМИН ПОТОК СЕ ИЗДАВА ХАЛА ОД 350М2 СО 3-ПРОСТОРИИ СО ДВА САНИТАРНИ ЧВОРА +12 М2 ОДВОЕНА ПРОСТОРИЈА, СО 350М2 КОМПЛЕТНО ОГРАДЕН ДВОР, НАМЕНА ЗА МАГАЦИН ИЛИ ЗА ПРОИЗВОДСТВО,
ЦЕНА НА ЗАКУП ПО 2 ЕУР/М2 + ДДВ.
Ш.2004.
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Tregoje në hartë
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470 , 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
DVA NOVI STANA VO KOZLE 72 700 ЕУР
3 SOBEN STAN 65 500 ЕУР
CETIRISOBEN STAN 104m2 VO TAFTALIDZE 1 100 000 ЕУР
3 soben stan od 57m2 vo Centar 66 400 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione