Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Baram magacinski prostor

Kërkohet me qera nga: Ace 10 Shk 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Hapësirat
Depo
Baram magacinski prostor so slednite karakteristiki:
-pokrien prostor od 500-700m2
-dvorna povrsina od 3000-4000m2
-struja: 500 kw snaga
-da ima voda
Sklucuvame dogovor na 10 godini
Leaflet
Në fillim