Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se prodava hala

8 000 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AMARI 19 Mar 15:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AMARI
Plac za gradba na Vodno 550 000 ЕУР
LUKSUZEN STAN KOMPLEKS MIDA 50M2 300 ЕУР
Stan vo Gradski Park nova gradba 87 000 ЕУР
Se prodava plac na Vodno 230 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Hapësirat
Depo
Se prodava hala od 10000 m2 vo izgradba od 800 evra m2.
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
Leaflet
AMARI
Se izdava stan vo Karpos 3 12 000 МКД
Kuka vo Dracevo 85 000 ЕУР
Se izdava stan vo Centar 300 ЕУР
Stan vo Pripor od 58m2 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione