Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA MAGACINSKI PROSTOR VO MADZARI

1 375 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ВИКТОРИЈА СТИЛ 10 Maj 11:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
3 SOBEN STAN VO CENTAR 88 500 ЕУР
2 soben stan vo gradba vo Kisela Voda 41 360 ЕУР
2 SOBEN STAN VO CENTAR 66 000 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO DEBAR MAALO 330 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Hapësirat
Depo
ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА ЕМУЦ ВО МАЏАРИ СЕ ИЗДАВА МАГАЦИНСКИ ПРОСТОРИ 550 М2 НА ПРИЗЕМЈЕ СО КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР ,ЧАЈНА КУЈНА + СОПСТВЕН САНИТАРЕН ЧВОТ, ОБЕЛЕН , СО РАМПА, ВО ДЕЛОВНА ЗГРАДА ИМА ОБЕЗБЕДЕН ПАРКИНГ И ПРИСТАП ЗА ТОВАРНИ ВОЗИЛА (ШЛЕПЕРИ) СО КРУЖЕН ТОК НА ИЗЛЕГУВАЊЕ, ВЕДНАШ ВСЕЛИВ ,ЦЕНА ПО 2,5 ЕУР/ М2 + ДДВ,Ш.2095
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Tregoje në hartë
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
3 SOBENI STANOVI VO KISELA VODA 64 000 ЕУР
3 SOBEN STAN VO KARPOS 3 63 500 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN NA VODNO 350 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA 200 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione