Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Magacin od 1500m2 plus 3000m2 plac vo Sutka

0 EUR

Shitet nga: DEKO 04 Maj 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Hapësirat
Depo
PRODAVAM MAGACIN SO KANCELARII 1500m2 I PLAC 3000m2 GRADEZNO SO IMOTEN LIST,MAGACINOT SE PRODAVA SO SE 2 KRANA KOMPLET,SE NAOGA PRED ZATVOROT VO SUTKA KAJ BENZINSKATA OKTA OD DESNA STRANA.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione